Zverejnili sme tikety ôsmeho kola. Najlepší tipér opäť získa loptu

Jesenná časť futbalovej sezóny sa pomaly preklápa do druhej polovice. Pred nami sú ďalšie zápasy a aj ďalšie kolo bezplatnej online tipovačky. Na MYtipujeme.sk sme zverejnili tikety ôsmeho kola, v ktorom hráte o ďalších 20 bodov.

V uplynulom týždni ste v rámci celoslovenského tiketu súťažili o loptu, ktorú získal tipér s najväčším počtom bodov. Stal sa ním Rastislav ĎURICA so 16 bodmi, ktorý cenu získal aj vďaka tomu, že svoj tip zadal skôr ako druhý tipér s rovnakým počtom bodov.

Pozor, aj tento týždeň hráte o loptu pre najlepšieho tipéra ôsmeho kola!

V celkovom poradí je po siedmom kole na prvom mieste Dávid STRAŇÁK (82 bodov), za ktorým nasleduje Jozef MRÁZIK (80) a štvorlístok súťažiacich so 78 bodmi. Ak medzi nimi chcete byť aj vy, skúste šťastie v našej bezplatnej online tipovačke. Vyhrať môžete napríklad zájazd na ľubovoľný zápas od CK FutbalTour v hodnote 500 eur.

Tak neváhajte a zapojte sa do celoslovenského i regionálnych tiketov, ktoré sú bohatšie o zápasy z krajských a oblastných líg. Či natipujete jeden alebo všetky, rozhodnutie je na vás. Registrácia aj účasť sú zadarmo, tak neváhajte a pridajte sa k stovkám tipérov a tipérok, ktorí hrajú o lákavé ceny.

Pravidlá tipovačky nájdete tu.

Zoznam cien nájdete tu.

Foto: Z derby zápasu MŠK Novohrad Lučenec – FTC Fiľakovo. Zdroj: Jozef Mikuš