Pravidlá tipovačky v kocke

Registrácia na www.mytipujeme.sk je grátis. Ide len o zábavu a hru o zaujímavé ceny. Na tomto mieste vám prinášame pravidlá v kocke. Ak však potrebujete akúkoľvek informáciu, kedykoľvek nám napíšte do facebookovej skupiny Športová tipovačka – https://www.facebook.com/groups/294303523107444, vašim podnetom sa bude zaoberať.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 1. Tipovať môže každý prihlásený Tipér, tipovať budeme 1. kolom od 12.-13. augusta po koniec jesennej časti súťaží podľa daného regiónu. Celoslovenský tiket vyhodnotíme po víkende 18. a 19. novembra 2023.
 2. Tipovanie prebieha v troch krokoch.:

A: Na hlavnej stránke www.mytipujeme.sk si Tipér vyberie v časti Tikety a výsledky záložku regiónu a v nej si v tabuľke vyberie Tiket.

B: Po zobrazení tiketu klikne na tlačidlá reprezentujúce jeho tip.

C: Následne klikne na tlačidlo Natipovať, čím sa tiket odošle do systému.

 1. Zaregistrovať sa stačí len raz cez registráciu a v zadanom maile odkliknúť potvrdenie registrácie. Registrácia vyžaduje len meno, priezvisko, email, heslo, telefonický kontakt a vyjadrenie súhlasu so štatútom súťaže.
 2. Následne je možné sa prihlásiť cez tlačidlo PRIHLÁSENIE na hlavnej stránke. Tipér zadá emailovú adresu a heslo, ktoré si zvolil pri registrácii.
 3. Heslo môže upravovať len Administrátor a len so súhlasom prevádzkovateľa.

Postup ako tipovať

 1. Každý tiket je pridelený jednej oblasti/regiónu, obsahuje obvykle 10 zápasov. Každý tiket môžu Tipéri tipovať od jeho zverejnenia až po čas, kedy sa hrá najskorší zápas na tikete. Následne tiket nie je možné tipovať. Nový tiket a poradie za minulý týždeň zverejníme vždy v pondelok do 12.00 h.
 2. Každý Tipér môže tipovať jeden, ale aj viac tiketov (tipovať môže aj všetky zverejnené tikety). V každom tikete budú jeho body počítané zvlášť za daný tiket. Každý Tipér môže tipovať aj celoslovenský tiket.
 3. Ak Tipér natipuje tiket, nie je ho už možné opravovať a meniť. Čím skôr tiket natipuje, tým kratší má celkový čas tipovania. Čas tipovania sa počíta od zverejnenia tiketu po jeho natipovanie. Ak majú dvaja a viac Tipérov rovnaký počet bodov, rozhoduje o poradí kratší čas tipovania.Tipovať je možné na každý zápas kliknutím na jedno z tlačidiel.
 4. Pokiaľ Tipér neodošle tiket kliknutím na tlačidlo Natipovať, môže svoje tipy meniť. Za tip 1, X alebo 2 má Tipér (ak správne tipne) 2 body, za tip 1X alebo X2 má tipér (ak správne tipne) 1 bod. Ak si tipne neprávne, nezíska žiaden bod za zápas, ale ani sa mu žiaden neodpočíta.
 5. Tipér musí natipovať všetky zápasy, t.j. každý zápas na tikete musí mať vybraný tip (Tlačidlo tipu zmení po kliknutí farbu). Následne po odoslaní tiketu už nie je možné tiket meniť, ale kliknutím na odkaz „svoj Tip“ si ho môže pozrieť.
 6. Ak sa zápas na tikete odloží na iný termín, alebo si tímy vymenia domáce prostredie, zápas sa do štatistík nepočíta. Rovnako postupujeme aj v prípade, ak Admin omylom zverejní nesprávny zápas.

Ceny

1.Sú uverejnené v sekcii Ceny, priebežne ich budeme dopĺňať.