Uspeje Dukla v Trenčíne a získajú Malženice prvú výhru? Tipnite si výsledky zápasov 8. kola

Tiket ôsmeho kola našej bezplatnej online tipovačky má pestré zloženie zápasov. Kým niektoré sú stopercentné tutovky, iné môžu tipérov poriadne potrápiť.

Jedným z nich je duel lídra Niké ligy z Trenčína, na ktorý sa chystá zaútočiť tretia Banská Bystrica. Súťažiacim môže dať zabrať aj šláger Dunajskej Stredy s Trnavou. V druhej lige stojí za zmienku stretnutie Dolného Kubína s Malženicami, ktoré ženie snaha uchmatnúť si konečne plný počet bodov.

V západnej skupine tretej ligy vyzve štvrtý Martin prvú Lehotu pod Vtáčnikom a zaujímavým zápasom vo východnej skupine bude lokálne derby Kalinova s Lučencom.

 

 

Ako sa podľa vás skončia tieto a ostatné zápasy? Odpoveď si nenechajte pre seba – zaregistrujte sa na MYtipujeme.sk a pridajte svoje tipy. Najlepší tipér ôsmeho kola vyhrá loptu a zabojovať môžete aj o ceny v konečnom vyhodnotení. Na víťaza čaká zájazd na ľubovoľný zápas od CK FutbalTour v hodnote 500 eur.

Registrácia aj účasť sú zadarmo a zapojiť sa môžete do celoslovenského i regionálnych tiketov, ktoré sú bohatšie o zápasy z krajských a oblastných líg. Držíme vám palce.

Foto: Banská Bystrica – Zlaté Moravce. Zdroj: FB Dukla B. Bystrica