Pravidlá súťaže

1.Bezplatne sa ZAREGISTRUJ. Následne sa prihlás cez tlačidlo PRIHLÁSENIE na hlavnej stránke. Zadáš emailovú adresu a heslo, ktoré si si zvolil pri registrácii.

2. Na hlavnej stránke www.mytipujeme.sk si vyber v sekcii Aktuálne Tikety Zápasov región, v ktorom chceš tipovať svoje zápasy. Po zobrazení tiketu klikni na tlačidlá reprezentujúce tvoj tip. Následne klikni na Natipovať, čím sa tiket odošle do systému.

3. Pokiaľ tipér neodošle tiket kliknutím na tlačidlo „Natipovať“, môže svoje tipy meniť. Následne po odoslaní tiketu už nie je možné tiket meniť, ale kliknutím na odkaz „svoj Tip“ si ho môže tipér pozrieť.

4. Tiket na daný týždeň zverejníme vždy v pondelok o 12.00 h. Tipovať môžeš na jeden aj viac tiketov, v každom sa počíta aktuálne aj priebežné poradie zvlášť. Pozor, na každom tikete musíš natipovať všetkých 10 zápasov.

5. Za správny tip 1,X,2 ti pripočítame dva body, za správny tip 1X a X2 ti pripočítame jeden bod. Ak zápas tipneš nesprávne, nepripočítame ti žiaden bod. Ak sa zápas neodohrá v riadnom termíne, skončí sa kontumačne alebo si mužstvá vymenia domáce prostredie, zápas do tipovačky nepočítame.

6. Po každom kole zverejníme poradie tipérov za dané kolo i priebežné poradie po jednotlivých kolách. Poradie zverejníme vždy najneskôr v pondelok o 12.00 h (po víkendových zápasoch).

7. Ak získajú tipéri zhodný počet bodov, o aktuálnom i priebežnom poradí rozhodne čas tipovania, ktorý sa počíta od zverejnenia tiketu po jeho natipovanie. Čím skôr tipér tiket natipuje, tým kratší má celkový čas tipovania.

8. Celoslovenský tiket má 13 kôl (počet kôl regionálnych tipovačiek závisí od konca jesennej časti v danom regióne). Počet bodov v jednotlivých kolách sa tipérom priebežne sčítava. Tipér, ktorý za daný tiket získa v súčte najvyšší počet bodov, vyhráva absolútne ceny (viac v sekcii ceny).