MYtipujeme.sk a FutbalTour splnili ďalší športový sen

O tom, že účasť v našej bezplatnej online tipovačke má zmysel sa nedávno presvedčil aj Jaroslav Bača. Víťaz jarnej časti uplynulej sezóny si splnil sen a vďaka nášho hlavnému partnerovi, firme FutbalTour, si vychutnal kvalitný európsky zápas svojho milovaného klubu.

„Keďže sme doma fanúšikmi Liverpoolu, tak voľba bola jasná. Zobral som syna a splnili sme si sen vidieť Anfield. Užili sme si každú minútu výletu, od odletu až po prílet. Hotel, prehliadka Anfieldu a mesta, zápas. Začalo sa to tým, že sme dostali VIP vstupenky a už samotný vstup cez recepciu bol neskutočný. V zázemí super pivko a gitarista, čo hral liverpoolske songy,“ opísal Jaroslav Bača.

„Samotný zápas, tak to bolo niečo nádherné, čo sa nedá ani opísať. To treba zažiť. Anfield je proste Anfield. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme firme FutbalTour za krásny zážitok.“

Ako o sebe spokojný víťaz prezradil, rád sa zapája do každej súťaže a ani naša tipovačka nie je výnimkou. „Nevynechal som jeseň a nevynechám ani jar. Tipovačka ma hneď oslovila, pretože vždy som chcel tipovať nižšie súťaže, ale stávkové kancelárie to neumožňujú. A túto príležitosť som si nenechal ujsť,“ zakončil.