Hrajte o ďalšie body v 7. kole našej bezplatnej online tipovačky

Tikety s poradovým číslom 7 sú vonku. So začiatkom nového pracovného týždňa sme zverejnili nové súťažné tikety našej bezplatnej online tipovačky. Opäť sme pre vás zostavili desiatku zápasov – štyri z Niké ligy, dva druholigové a štyri treťoligové.

V šiestom kole sme vyhodnotili len osem stretnutí, keďže dva duely z tretej ligy sa presunuli na neskoršie termíny. Ako už býva zvykom, aj toto kolo zamiešalo poradím. Na prvom mieste sa aktuálne drží Jozef MRÁZIK (74 bodov) a na päty mu šliapu Dominik ŠICHMAN (72), Veronika HROŠOVÁ, Peter HRUŠÍK (obaja po 71 bodov) a ďalší.

 

 

Správnym natipovaním môžete v jednom kole získať až 20 bodov, takže o víťazovi zďaleka nie je rozhodnuté. A o tom, že sa oplatí vyskúšať šťastie, vás presvedčí aj hlavná cena – zájazd na ľubovoľný zápas od CK FutbalTour v hodnote 500 eur.

Tak neváhajte a zapojte sa do celoslovenského i regionálnych tiketov, ktoré sú bohatšie o zápasy z krajských a oblastných líg. Či natipujete jeden alebo všetky, rozhodnutie je na vás. Registrácia aj účasť sú zadarmo, tak neváhajte a pridajte sa k stovkám tipérov a tipérok, ktorí hrajú o lákavé ceny.

Pravidlá tipovačky nájdete tu.

Zoznam cien nájdete tu.

Foto: Ružomberok – Košice. Zdroj: Rudolf Maškurica