4. KOLO: Tipy Romária zo Žitného ostrova: Belasí si poradia s Podbrezovou, Trnava a Žilina sa podelia

Štvrté kolo online tipovačky už beží, zapojiť sa môžete do regionálnych i celoslovenského tiketu. Ak sa pri niektorých zápasoch neviete rozhodnúť, možno vám pomôže Eugen Bari – súčasný tréner treťoligového MŠK Rimavská Sobota a bývalý ligista Dunajskej Stredy, kde mu prischla prezývka Romário zo Žitného ostrova.

Ako vidí zápasy štvrtého kola celoslovenského tiketu MYtipujeme.sk?

  • ŠK Slovan Bratislava – FK Železiarne Podbrezová: Slovan musí tento zápas vyhrať, hoci má aj pohárové povinnosti. Myslím si však, že belasí to na svojej tráve zvládnu.
  • FC Spartak Trnava – MŠK Žilina: Žilinčania sú prví a Trnava cez víkend nedokázala vyhrať zápas so Skalicou. Napriek tomu tipujem remízu.
  • AS Trenčín – FK DAC 1904 Dunajská Streda: Dunajskej Strede sa nedarí tak, ako by si to v klube predstavovali. Trenčín hrá na umelej tráve jednoduchý a rýchly futbal. Podľa mňa sa tímy o body podelia.
  • FC Košice – FC ViOn Zlaté Moravce: Košice v poslednom zápase zvíťazili, takže nálada je v kabíne určite dobrá. Zlaté Moravce síce naposledy prehrali, ale hrajú pekný futbal. Tipujem na víťazstvo hostí.
  • FC ŠTK 1914 Šamorín – FK Humenné: Posledné dva zápasy ukázali, že Šamorín má nejaké problémy, ale ani Humenné na tom nie je dobre. Podľa mňa to Šamorín v tomto zápase zlomí a hostí porazí.

 

VYHRAJTE ZÁJAZD NA ĽUBOVOĽNÝ ZÁPAS OD CK FUTBALTOUR V HODNOTE 500 EUR 

 

  • MŠK Považská Bystrica – MFK Dolný Kubín: To bude čistá jednotka.
  • FK Podkonice – FK Rača Bratislava: Podkonice napriek veľkým očakávaniam pred sezónou zatiaľ nie sú veľmi úspešné, ale myslím, že domáca pôda bude hrať v ich prospech a nad Račou vyhrajú.
  • AFC Nové Mesto nad Váhom – MFK Zvolen: Zvolen ma zatiaľ príjemne prekvapuje, ale tipujem remízu.
  • FK Svidník – FTC Fiľakovo: Svidník som ešte hrať nevidel, Fiľakovo už áno. Domácim to zatiaľ v lige veľmi nejde, hoci sú farmou Humenného. Fiľakovčania hrajú defenzívny futbal a verím, že to vonku ubránia a vyhrajú.
  • MFK Snina – ŠK Odeva Lipany: Toto bude dobrý a zaujímavý zápas. Snina je doma veľmi silná, takže tipujem jednotku.

 

 

Zhodujete sa s Eugenom Barim alebo by ste tipovali inak? Nenechajte si odpoveď pre seba a pridajte svoje tipy ešte dnes. Registrácia aj účasť sú zadarmo a súťažiť môžete v celoslovenskom regionálnych tiketoch. Je to len na vás.

Pravidlá tipovačky nájdete tu.

Zoznam cien nájdete tu.

Foto: Eugen Bari ako tréner Rimavskej Soboty a ako Romário zo Žitného ostrova. Zdroj: Titanilla Bőd/FB Dunajskej Stredy, koláž vytvoril Jozef Mikuš