3. KOLO: Tipy Tomáša Sobotoviča z FutbalTour: Podbrezová s Trenčínom sa o body podelia

Tretie kolo MYtipujeme.sk je tu. Starí i noví tipéri a tipérky môžu opäť skúsiť šťastie v celoslovenskom i regionálnych tiketoch našej online tipovačky. Pre tých, ktorí potrebujú poradiť, máme pomoc. Oslovili sme našich partnerov zo spoločnosti FutbalTour, ktorá do súťaže venovala hlavnú cenu, aby sa s vami podelili o svoje tipy.

Tretie celoslovenské kolo tak za známu a úspešnú firmu natipoval Tomáš Sobotovič.

Je odchovancom ŠKP Bratislava a v súčasnosti šéfuje produkčnému oddeleniu v spoločnosti FutbalTour, kde pôsobí už 10 rokov. Športom žije dennodenne, je veľkým fanúšikom Manchestru United. V práci mu nehovoria inak ako „Sobo“.

Ako vidí zápasy tretieho kola celoslovenského tiketu MYtipujeme.sk?

  • Skalica – Trnava: Trnava by mohla využiť eufóriu z európskych pohárov a v malom regionálnom derby vyhrať, alebo aspoň zabodovať, keďže sa môže prejaviť aj únava tímu z náročných zápasov.
  • Dunajská Streda – Banská Bystrica: Môj dom, môj hrad. Dunajská je doma tradične silná a vzhľadom na vysoké ambície musí v takýchto zápasoch bodovať naplno.
  • Podbrezová – Trenčín: Atraktívny zápas dvoch mužstiev, ktoré preferujú ofenzívny a rýchly futbal. Čakal by som aspoň 3-4 góly a že tímy si nakoniec si body rozdelia.
  • Trebišov – Púchov: Na východe sa hra vždy a každému ťažko. Náročné cestovanie pre Púchov a sila na domácej pôde. Veril by som Trebišovu.
  • Humenné – Myjava: Podobný zápas východ vs. západ. Myjava hrá ako na hojdačke, dokáže vyhrať u silných a potom prekvapujúco prehrá s papierovo slabším. Kopaničiari si však aspoň po jeden bod určite prídu.

 

VYHRAJTE ZÁJAZD NA ĽUBOVOĽNÝ ZÁPAS OD CK FUTBALTOUR V HODNOTE 500 EUR 

 

  • Dolný Kubín – Šamorín: Farma Dunajskej Stredy je nevyspytateľná, s množstvom mladých a nádejných hráčov. Skúsil by som veriť v ich prekvapujúci triumf na Orave.
  • Dubnica – Beluša: Dubnica sa spamätáva z vypadnutia o súťaž nižšie, čo sú vždy náročné situácie. Ešte zrejme potrvá, kým budú pripravení bojovať o návrat vyššej ligy, takže tu by som veril hosťom.
  • Šaľa – Podkonice: O tímoch nemám takmer žiadny prehľad, ale známejšia značka je „Duslo“, tak si zatipujem na výhru domácich.
  • Fiľakovo – Slávia Košice: V tomto zápase favorizujem viac hostí z Košíc aj keď doma je doma – X2.
  • Spišské Podhradie – Svidník: Nováčik zo Spiša bude chcieť doma naplno bodovať. Svidník sa predstaví už štvrtýkrát po sebe a vždy vonku. Myslím, že už budú dostatočne takticky pripravení, no zápas vidím ako remízový.

 

 

Čo vy na to? Zhodujete sa s Tomášom Sobotovičom alebo by ste tipovali inak? Nenechajte si odpoveď pre seba a pridajte svoje tipy ešte dnes. Registrácia aj účasť sú zadarmo a súťažiť môžete v celoslovenskom regionálnych tiketoch. Je to len na vás.

Pravidlá tipovačky nájdete tu.

Zoznam cien nájdete tu.

Foto: Tomáš Sobotovič. Zdroj: Archív FutbalTour