2. KOLO: Tipy Romária zo Žitného ostrova: Žilina a Dunajská musia vyhrať

Druhé kolo našej online tipovačky je v plnom prúde.

Kým v prvom kole sme sa pýtali bývalého ligistu Mária Kuráka, tentoraz sa o svoje tipy podelil Eugen „Jenci“ Bari. Súčasný kormidelník treťoligovej Rimavskej Soboty venoval najlepšie futbalové roky Dunajskej Strede, kde si ako hráč vyslúžil prezývku Romário zo Žitného ostrova.

 

Ako vidí zápasy druhého kola celoslovenského tiketu MYtipujeme.sk?

  • AS Trenčín – MFK Ružomberok: Tipol by som na víťazstvo Trenčína. Hrajú veľmi dobrý futbal a umelá tráva bude pre nich výhoda.
  • FC Košice – MŠK Žilina: Toto bude zaujímavý zápas. Samozrejme, fandím Žiline, kde hrá môj syn Kristián. Ak tréner na ihrisko pošle rovnakú zostavu ako proti Trenčínu, tak to šošoni zvládnu.
  • FC Spartak Trnava – FK Železiarne Podbrezová: Veľmi sa mi páči futbal Podbrezovej a vzhľadom na pohárové povinnosti Trnavy by som tipol remízu.
  • FC ViON Zlaté Moravce – FK DAC 1904 Dunajská Streda: To musí byť čistá dvojka. Dunajská Streda má veľké ambície a keďže úvod nezachytili, tak určite urobia všetko pre to, aby nasadli na víťaznú vlnu.
  • KFC Komárno – 1. FC Tatran Prešov: Komárno je doma veľmi silné a má dobré mužstvo. Prešov má síce veľké ambície, ale zápas podľa mňa dopadne lepšie pre domácich.

 

 

 

  • ŠK Slovan Bratislava B – FK Humenné: Ťažko povedať, tipujem remízu.
  • FC Žolík Malacky – FC Slovan Galanta: Priznám sa, že o tímoch v treťoligovej západnej skupine nemám veľký prehľad, ale podľa výsledkov z minulej sezóny by som tipol na víťazstvo Galanty.
  • TJ Družstevník Veľké Ludince – FK Rača Bratislava: Tieto mužstvá veľmi nepoznám, takže remíza.
  • ŠK Odeva Lipany – MŠK Spišské Podhradie: To bude čistá jednotka. Aj s víťazstvom o dva góly.
  • MFK Vranov nad Topľou – TJ Tatran Oravské Veselé: Oravské Veselé má nevyspytateľné mužstvo, ale umelá tráva vo Vranove bude hrať v prospech domácich. Keďže teraz prehrali v Starej Ľubovni, tak to budú chcieť napraviť. Tipujem jednotku.

VYHRAJTE ZÁJAZD NA ĽUBOVOĽNÝ ZÁPAS OD CK FUTBALTOUR V HODNOTE 500 EUR 

Čo vy na to? Zhodujete sa s Eugenom Barim alebo by ste tipovali inak? Nenechajte si odpoveď pre seba a pridajte svoje tipy ešte dnes. Registrácia aj účasť sú zadarmo a súťažiť môžete v celoslovenskom i regionálnych tiketoch. Je to len na vás.

Pravidlá tipovačky nájdete tu.

Zoznam cien nájdete tu.

Foto: Eugen Bari ako tréner Rimavskej Soboty a ako Romário zo Žitného ostrova. Zdroj: Titanilla Bőd/FB Dunajskej Stredy, koláž vytvoril Jozef Mikuš