Vyhraj zájazd na Ligu majstrov

Tipuj dedinský futbal online a vyhraj zájazd na Ligu majstrov. Tipovanie je bez rizika a finančných vkladov. Zabav sa a vyhraj super ceny.

MY regionálne noviny spustili jarnú časť obľúbenej tipovacej súťaže. Tipéri si môžu natipovať na všetky futbalové súťaže od Fortuna ligy až po najnižšie dedinské ligy na stránke www.mytipujeme.sk.

„Nejde o žiaden hazard, ale o spojenie najpopulárnejšej hry na svete so zábavou a možnosťou vyhrať atraktívne ceny,“ vysvetľuje šéfredaktor regionálnych novín MY Radoslav Blažek s tým, že tipéri bojujú o ceny bez rizika a akýchkoľvek finančných vkladov.

 

TU SA BEZPLATNE ZAREGISTRUJ

 

Víťaz celoslovenskej tipovačky vyhrá zájazd pre dve osoby na ľubovolný zápas Ligy majstrov, ktorý do súťaže venovala cestovná kancelária FutbalTour. Na výhercov čakajú aj ďalšie ceny ako televízor, elektrokolobežka, wellness pobyty a iné.

„Veľkú bitku očakávame aj v Nitrianskej tipovačke, kde sídli naša printová vlajková loď MY a dlhodobo tu tvoríme najsilnejšie športové regionálne spravodajstvo. Prvá cena, zájazd na rozbehnutý Manchester United, je rozhodne čerešničkou na torte,“ dopĺňa Blažek.

Aktuálne je v ponuke celoslovenský tiket a šesť regionálnych tiketov (Trenčín, Prievidza, Nitra, Topoľčany, Levice, Nové Zámky), postupne sa tipovanie rozbehne aj v ostatných kútoch Slovenska v nadväznosti na začiatok jarnej časti futbalovej sezóny podľa daného regiónu.

 

Zdroj foto a text: MY noviny