Tipujeme dedinský futbal: Víťaz získa zájazd na Ligu majstrov

Registrácia a tipovanie sú bezplatné a bez akéhokoľvek rizika.

Zájazd pre dve osoby na ľubovoľný zápas Ligy Majstrov v hodnote 1 200 eur. Áno, priatelia, tipéri. Túto skvelú cenu získa víťaz celoslovenskej tipovačky vďaka nášmu partnerovi, cestovnej agentúre FutbalTour.

 

TU SA BEZPLATNE ZAREGISTRUJ

 

Hrať sa bude aj o ďalšie výhry v hodnote tisícok eur. Už teraz svietia v zozname futbalový dres Mareka Hamšíka, palivové karty Shell, poukazy do siete predajní Intersport, wellness pobyty, ale aj ďalšie lákadlá.
Tipéri zabojujú o všetky ceny bez akéhokoľvek rizika, registrácia je bezplatná.

Registrácia je grátis

Jarná časť dedinskej tipovačky štartuje už v pondelok 6. marca. V tento deň budú v ponuke prvé tikety.
Opäť sa bude tipovať nielen profesionálny, ale najmä dedinský futbal. Ak chcete namiesto manchesterského derby či súboja Real – Barca tipovať regionálne El Clásico, v ktorom jedna dedina nedaruje tej druhej doslova ani centimeter na ihrisku, ste správne.

Zaregistrujte sa už dnes, zabavte sa a zabojujte o hlavnú cenu.

Jeseň ovládol Adrián Danada

Projekt online tipovačky spustili regionálne periodiká MY na jeseň minulého roku. Obľúbenú súťaž tak po dopyte čitateľov preniesli z printu aj do online priestoru.
Do pilotnej sezóny sa zapojilo 2 500 tipérov. Najlepším tipérom sa stal Adrián Danada, ktorý získal wellness pobyt na dve noci pre dve osoby.

Kto ovládne jar, uvidíme. Bojovať sa bude opäť v celoslovenskej tipovačke (Fortuna liga, I.liga, II.liga Západ a II.liga Východ) a v regionálnych tipovačkách.
Takže, tipéri, poďme na to. Kto neskúsi, nevyhrá!

 

Zdroj text: MY NOVINY
Zdroj foto: TASR/AP