Preseknú Malženice šnúru prehier a ako dopadne šláger Petržalky s Trebišovom? Tipujte 5. kolo

Necelé dva dni ostávajú do uzatvorenia celoslovenského tiketu 5. kola našej online tipovačky. Keďže máme reprezentačnú prestávku, v desiatke zápasov tentoraz chýba Niké liga, no napriek tomu sme pre vás zostavili zaujímavé stretnutia z druhej a tretej najvyššej súťaže.

Tipérov môže zaujať napríklad duel Malženíc s rezervou Žiliny, v ktorom budú domáci ťahať za kratší koniec, no motivovať ich bude snaha o preseknutie nepriaznivej šnúry. Lákadlom je aj republikový šláger západniarov z Petržalky a hostí z ďalekého Trebišova. Mužstvá sú tabuľkovými susedmi a hoci majú východniari o dva body viac, v prospech Petržalky hrá domáca pôda.

VYHRAJTE ZÁJAZD NA ĽUBOVOĽNÝ ZÁPAS OD CK FUTBALTOUR V HODNOTE 500 EUR 

V západnej skupine tretej ligy môžete tipovať výsledok regionálneho derby doteraz neporazených Zvolenčanov s Podkonicami alebo súboj mužstiev z opačných koncov tabuľky – druhá Lehota pod Vtáčnikom privíta predposledné Nové Mesto nad Váhom. Východná časť ponúkne okresné derby Oravského Veselého s Námestovom alebo dôležitú bitku o body medzi mužstvami z dna tabuľky – trináste Kalinovo privíta posledný Svidník.

Ako by ste natipovali tieto a ostatné zápasy 5. kola? Nenechajte si odpoveď pre seba a zapojte sa do MYtipujeme.sk. Registrácia aj účasť sú zadarmo a môžete vyhrať napríklad zájazd na top európsky futbal v hodnote 500 eur.

Okrem celoslovenského tiketu sa môžete zapojiť aj do ľubovoľného počtu regionálnych tiketov, ktoré sú bohatšie o zápasy z nižších krajských i oblastných líg.

Pravidlá tipovačky nájdete tu.

Zoznam cien nájdete tu.

Foto: FB FC Petržalka/Martin Gabura